AKCIJOS

Mūsų partnerių specialūs pasiūlymai surinkti į vieną vietą tam, kad pasiektų jus tada, kai to labiausiai reikia

BTA kviečia pasitikrinti, ar Jūsų Asmens draudimas užtikrina tinkamą apsaugą. Juk erkės atstumo nesilaiko ir kaukių nedėvi! Su BTA asmens draudimu judėk, mėgaukis pavasariu ir aktyviu laisvalaikiu gamtoje saugiai!

Gyvybės draudimo UAB "SB draudimas" nuo kovo 1 d. startuoja su nauja akcija "Pavasariui be baimės". Akcijos esmė - klientams, sudariusiems sutartį akcijos laikotarpiu, visą sutarties galiojimą bus taikomas 50 proc. mažesnis sutarties administravimo (kiekvieno mėnesio) mokestis.

Gjensidige šiuo metu vykdo būsto draudimo kampaniją "Pilnas būsto draudimas už ne pilną kainą". Įsigiję naują metinę Gjensidige būsto draudimo sutartį, mokėsite tik už 10 mėnesių! Pasiūlymas galioja draudžiant nuolatos gyvenamą būstą su jame esančiu turtu ar be jo.

Startuoja Ergo KASKO AKCIJA - Pasirūpinsime kaip nauju! Akcijos esmė: sudarant metinę lengvojo automobilio Kasko draudimo sutartį, kai draudžiamas automobilis iki 10 m. amžiaus, įvykio atveju netaikomas nusidėvėjimas keičiamoms dalims.

Atsižvelgdami į pervežimų rinkoje vėl susidariusią sudėtingą situaciją ir norėdami padėti klientams lengviau planuotis išlaidas neapibrėžtoje situacijoje ERGO kartoja AKCIJĄ - 3 mėnesių CMR polisas už 50 EUR vienam automobiliui.

Nauji klientai, pasirūpinę savo būsto draudimu ir apsidraudę metiniu (12 mėn.) "Lietuvos draudimo" draudimu, papildomai gaus +3 mėn. būsto draudimo dovanų - sudaryta sutartis galios NET 15 mėn.

Vėžinių susirgimų skaičius visame pasaulyje kasmet auga ir ateityje gali tapti pirmaujančia mirtingumo priežastimi. Tačiau tai vis dar yra tema, kuria kalbėti vengiame. ERGO sukūrė itin plačias apsaugas suteikiantį draudimą nuo vėžio, todėl mes kviečiame Jus pasitarti, kaip galime užtikrinti Jūsų finansinį saugumą. Draudimo išmoka ligos atveju gali...