TRANSPORTO PRIEMONIŲ VALDYTOJŲ CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMO UŽKLAUSA

Tai toks automobilio draudimas, kuris užtikrina, kad dėl Jūsų kaltės įvykus kelių eismo įvykiui, bus atlyginta žala, padaryta kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui. Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas ir jo įmoka daugelyje draudimo bendrovių priklauso nuo TP variklio galingumo, Jūsų ir kitų tos pačios TP vairuotojų amžiaus ir vairavimo stažo, registracijos vietos ir vairavimo drausmingumo. Visiems apsidraudusiems klientams iš anksto priminsime apie besibaigiantį mašinos draudimą.

Galiojimo teritorija yra Europos Sąjungos šalys. Vykstant už jų ribų reikia turėti ir žaliąją kortelę Žalios kortelės šalys . Žalioji kortelė išduodama nemokamai kartu su sudaryta TPVCAD įprastine sutartimi. O jos neturint, bet netikėtai prireikus, pvz., prieš kelionę, galima kreiptis į mus arba pasiimti draudimo bendrovės, su kuria sudaryta draudimo sutartis, biure.

Draudimo suma ir kompensavimo tvarka visoms draudimo kompanijoms yra nustatyta vienoda LR TPVCAD įstatymo. Įvykio atveju Lietuvoje maksimaliai atlyginama draudimo suma yra 5 000 000 € dėl žalos asmeniui,
1 000 000 € - dėl žalos turtui ir 5 000 000 € - dėl neturtinės žalos.

UŽKLAUSA - užpildykite laukelius ir apačioje paspauskite Gauti individualų pasiūlymą

Duomenys bus naudojami tik automatiniam duomenų gavimui iš VĮ "Regitra" ir draudimo kompanijų. Tai būtina tiksliam draudimo kainos apskaičiavimui.

Į jūsų užklausą atsakysime darbo metu per 1val., ne darbo metu - artimiausią darbo dieną

Taip visada galite susisiekti su mumis telefonu: (8 5) 205 99 88