ASMENS DRAUDIMO UŽKLAUSA

Sveikata yra bazinis bet kokios gerovės pagrindas, nuo sveikatos prasideda žmogaus gerovės užtikrinimas. Pasirūpinkite savo bei savo artimųjų asmens draudimu ir užsitikrinkite saugią ateitį.

UŽKLAUSA - užpildykite laukelius ir apačioje paspauskite Gauti individualų pasiūlymą


Siekdami įvertinti draudimo riziką ir pateikti draudimo pasiūlymą, mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis. Jeigu nuspręsite priimti pasiūlymą ir sudaryti draudimo sutartį, Jūsų asmens duomenis taip pat tvarkysime draudimo sutarties sudarymo (tarpininkavimo) ir administravimo tikslu.

Jeigu prašyme teikiate informaciją apie kitus asmenis (pvz. turto savininko, Jūsų darbuotojų ar kitų apdraustųjų duomenis), Jūs privalote gauti šių asmenų sutikimą prieš teikdami šią informaciją mums.

Tam tikrų rūšių draudimo rizikoms įvertinti, draudimo sutartims sudaryti ir (ar) administruoti yra reikalingi tam tikri Jūsų sveikatos (t. y. ypatingi) duomenys. Kai teikiate mums savo sveikatos ar kitus ypatingus duomenis, tai reiškia Jūsų patvirtinimą, kad aiškiai sutinkate su tokių duomenų tvarkymu draudimo rizikos vertinimo bei draudimo sutarties sudarymo ir (ar) administravimo tikslu.

Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti UADBB "Investicijų brokeris" Privatumo politikoje.


Į Jūsų užklausą atsakysime darbo metu per 1 val., ne darbo metu - artimiausią darbo dieną. Taip pat visada galite susisiekti su mumis telefonu: (8 5) 205 99 88


Paaiškinimai:

* - Privalomi atsakyti klausimai

** - Mirtis - Apdraustojo mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama visa draudimo suma 

*** - Neįgalumas - ilgalaikis ir nuolatinis sveikatos būklės pablogėjimas, veiklos galimybių sumažėjimas, pasireiškiantis fizinių ir/ar psichinių funkcijų sutrikimu, atsiradusiu dėl Nelaimingo atsitikimo. Draudžiamojo įvykio atveju draudimo išmoka apskaičiuojama procentais nuo pasirinktos Neįgalumo draudimo sumos. 

**** - Trauma - traumų atvejais, išmoka apskaičiuojama procentais nuo pasirinktos traumų draudimo sumos priklausomai nuo sužalojimo sunkumo, pagal traumų lentelę 

**** - Papildomos ligoslaimo liga, erkinis encefalitas, botulizmas, dujinė gangrena, meningokokinė infekcija,salmoneliozė, ūminio apendicito operacija ir pan. Tikslus sąrašas pateikiamas pasirinktos draudimo bendrovės draudimo taisyklėse.

***** - Kritinės ligos - Insultas, infarktas, AIDS, pyktybiniai navikai, vidaus organų transplantacija ir t.t. Tikslus sąrašas pateikiamas pasirinktos draudimo bendrovės draudimo taisyklėse.