ASMENS IR ŠEIMOS CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMO UŽKLAUSA


UŽKLAUSA - užpildykite laukelius ir apačioje paspauskite Gauti individualų pasiūlymą


Siekdami įvertinti draudimo riziką ir pateikti draudimo pasiūlymą, mes tvarkysime Jūsų asmens duomenis. Jeigu nuspręsite priimti pasiūlymą ir sudaryti draudimo sutartį, Jūsų asmens duomenis taip pat tvarkysime draudimo sutarties sudarymo (tarpininkavimo) ir administravimo tikslu.

Jeigu prašyme teikiate informaciją apie kitus asmenis (pvz. turto savininko, Jūsų darbuotojų ar kitų apdraustųjų duomenis), Jūs privalote gauti šių asmenų sutikimą prieš teikdami šią informaciją mums.

Tam tikrų rūšių draudimo rizikoms įvertinti, draudimo sutartims sudaryti ir (ar) administruoti yra reikalingi tam tikri Jūsų sveikatos (t. y. ypatingi) duomenys. Kai teikiate mums savo sveikatos ar kitus ypatingus duomenis, tai reiškia Jūsų patvirtinimą, kad aiškiai sutinkate su tokių duomenų tvarkymu draudimo rizikos vertinimo bei draudimo sutarties sudarymo ir (ar) administravimo tikslu.

Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite rasti UADBB "Investicijų brokeris" Privatumo politikoje.


Į Jūsų užklausą atsakysime darbo metu per 1 val., ne darbo metu - artimiausią darbo dieną. Taip pat visada galite susisiekti su mumis telefonu: (8 5) 205 99 88